Dětské hřiště vedle koupáků

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Snad

Re: Dětské hřiště vedle koupáků

Příspěvek od Snad » 15 dub 2022 12:16

S DPH 700. 000. Sehnal bych to přes www.houpacky.info z Plzně za polovinu. Máte zájem?
www.houpacky.info

To snad ne

Re: Dětské hřiště vedle koupáků

Příspěvek od To snad ne » 15 dub 2022 22:10

Není houpačka jako houpačka, ale asi dáváte přednost levné šmucce.
Já budu radši, když město dopřeje našim dětem konečně pěkné a kvalitní hrací prvky.
Rozhodně lepší investice než městská policie.

Snad

Re: Dětské hřiště vedle koupáků

Příspěvek od Snad » 16 dub 2022 13:13

Jen doprava z Turnova bude stát balík.
Ale rozhazovat městské peníze je snadné. Jsem na tu kvalitu zvědavý. Asi jako to parkoviště vedle. ;) ;) :roll:

Máme vybráno

Re: Dětské hřiště vedle koupáků

Příspěvek od Máme vybráno » 16 dub 2022 13:30

V jiných městech to často funguje takto, že se domluvíte s jednou firmou a tam vám pak sežene další 2-3 nabítky za vyší cenu. Takto se dělá výběrové řízení. Viděla jsem to v seriálu ZOO na Primě.

To snad ne

Re: Dětské hřiště vedle koupáků

Příspěvek od To snad ne » 16 dub 2022 17:36

Tak si to srovnejme:
a) houpacky.info - lepené smrkové hranoly, navrch nic moc design
b) TR Antoš - masivní (tedy z jednoho kusu) akát (tedy min. dvojnásobná životnost), stylový design, renomovaná firma (např. zábavní park Miraculum)

Já jako vyhazování peněz beru spíš nakupovaní levných šmucek. Inu záleží na úhlu pohledu.

Snad

Re: Dětské hřiště vedle koupáků

Příspěvek od Snad » 16 dub 2022 18:59

Chápu. Děti členů komise pro rodinu mají fajnovější ručičky a prdelky a smrk je ee. Plast na skluzavkách bude z ropy, která není od Putina. Třeba by to vydrželo o pár let méně, ale bylo by to za polovic. Už tak jste město zadlužili a rozfofrovali 20 milionů na spořícím účtu. Brzy lidi nebudou mít ani na chleba, víte to? Jak jim pak město pomůže?

Jak to bylo dřív

Re: Dětské hřiště vedle koupáků

Příspěvek od Jak to bylo dřív » 17 dub 2022 10:03

My lezli po normálních stromech s kůrou a skákali po kamenech. Dnes je to samé bio eko dítě maximálně sáhnout na akát a pak 6x dezinfekce. Jste trapní. Pak z toho vzniká pohlaví jako 'TO', ani chlap ani žena. Z vašich eko olizovacích akátků

Valeš

Re: Dětské hřiště vedle koupáků

Příspěvek od Valeš » 17 dub 2022 10:21

Tohle je nejhorší vedení města v historii. V době po největší pandemii covidu a během války rozfofrovali všechny úspory města. Po nich potopa. Energie, plyn, ropa, potraviny, vše nyní se šplhá o stovky procent. Co bude dál? Máte šetřit, vy hova.a! Eko akátky za 700 tisíc. Mám dost.
Vokurka kope jen za ex šéfa, náčelník je alkoholik.

rodič

Re: Dětské hřiště vedle koupáků

Příspěvek od rodič » 19 dub 2022 22:08

Děkuji pane Barochu za odpověď. 580 tis. je dost vysoká částka, například v Sedlišti mají moc pěkné hřiště za tuším 250 tis. Tak snad poměr cena x kvalita x počet a pestrost prvků bude částce odpovídat. Moderní a kvalitní dětské hřiště tu prostě chybí, takže to nebudou vyhozené peníze.

vladimir vokurka

Re: Dětské hřiště vedle koupáků

Příspěvek od vladimir vokurka » 20 dub 2022 09:56

Pane Valeši, to, jak nás nazýváte je za hranou, řekněte mi to do očí. Pokud vezmu vaše ekonomické uvažování, pak nevím, jestli se smát, nebo brečet. Jen příklad, říkáte šetřit - pokud ušetřím v dnešní době při 12% inflaci milion a neinvestuji ho - ztrácím 12% = vyhodil jsem z okna 120 000 Kč. Rozum do hrsti a pozor na silná slova. V. Vokurka

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů