Ta Blatenská.

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Zamčeno
Martin Martin

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od Martin Martin » 26 lis 2020 20:45

Pode mne pane Bláho se tématu drželi všichni diskutující. Jedinou vyjímkou byl zástupce radnice který neustále odváděl pozornost od tématu bezpečnosti Blatenské ulice.

jana

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od jana » 27 lis 2020 20:46

Překvapuje mě, kolik dvoreckých tady kritizuje a naváží se do V. Vokurky. On přece vysvětloval, že nemůže za to, že se silnice nevyfrézovala a chodníky jsou teď k ničemu. A na dotaci dosáhnout nejde. Je jediný ze zastupitelstva, který na připomínky reaguje. Teď bude financí pro města bohužel ještě míň. Škoda, že se ti, kterým se situace nelíbí, neozývali na správném místě už poté, co se před lety silnice opravila.

P-P

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od P-P » 28 lis 2020 18:07

Nikdo se tu do pana Vokurky nenaváží. Jen by tu pár lidí asi chtělo, aby radní páni dělali to, k čemu byli zvoleni. Za tu zmršenou Blatenskou či tankodrom před Uslavou samozřejmě pan Vokurka nemuže. To se stalo podle mne za vlady starosty Michka nebo Maška. Ale současní konšelé by se mělí snažit chyby minulosti napravit a ne je zametet pod koberec. Někdo by za to měl nést odpovědnost!!!!!!
Pan Vokurka nám tu prezentuje to typické Já nic, já muzikant.

jana

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od jana » 29 lis 2020 10:44

A za kterého starosty vznikl ten nemožný vjezd od pošty do náměstí? K čemu je ten široký chodník? Už několikrát jsem musela vycouvávat, když vyjížděl z náměstí náklaďák nebo autobus. A u pošty z obou stran zaparkovaná auta a za mnou už další auto. Byl by takový problém ten chodník zúžit?

krk

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od krk » 29 lis 2020 21:33

Zúžit chodník? Pochybuji o vaší soudnosti.... Střed města by měl být především pro občany-chodce, takový trend je všude ve světě a je správný. Nehodlám se plížit bokem šoupaje o zeď, aby madam mohla projet. Historicky postavené domy od sebe dál neodsune asi žádný starosta, takže milá paní, doporučuji vám se předtím, než vjedete do úzkého místa podívat se do před časem instalovaného zrcadla, je trochu větší, než jaké máte v kabelce, tak byste si v něm autobusu mohla všimnout, když už vám dělá potíže couvat...

Hlava

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od Hlava » 30 lis 2020 17:46

Výborná nahrávka radnici Jano, aby se pan Vokurka nemusel za místní konšely vyjádřit. Ta myší díra je tam už od středověku. A dva jezdci na koních se tam při troše ohleduplnosti vyhli bez problému.
Ale pořád ještě pan Vokurka neodpověděl co radnice hodlá mimo řešení světýlek od sokolovny dělat. V té Blatenské Vokounovi letos zřejmě svítit nebudou.

Jirka

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od Jirka » 02 pro 2020 12:58

V Blatenské bydlím dlouho a problém s chodníky je opravdu letitý, ale pokud si dobře vzpomínám, při pokládání elektrického vedení do země bylo avizováno, že bude hned potom následovat oprava chodníků. To bylo už za současného vedení a proto se ptám, kde je ta oprava?? Nebo zas jen plané řeči??

Návštěvník

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od Návštěvník » 02 pro 2020 14:09

to Jirka:
To můsíte na otevřené hledí a pána od zelených.

Zdenek

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od Zdenek » 02 pro 2020 16:00

Tady už se nedozvíme nic, pan Vokurka se zasek. Ani kam se poděly ty peníze a projekt. Pan Vokurka sice sedí na radnici od roku 2014 ale tenkrát ještě nebyl místostarostou.

vladimir vokurka

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od vladimir vokurka » 03 pro 2020 10:07

Dobrý den.
Reaguji pouze krátce. Vzhledem k situaci jsme se snažili projednat možnou spolupráci na Blatenské s SÚS. Včera nás navštívil pan generální ředitel a vysvětlil nám, že jejich peníze na investice se snížily z 200 milionů na 2!!! pro příští rok. S osvětlením různé rozpracovanosti a vyhlídkou, že se na Blatenské má z jejich strany investičně něco dělat v souvislosti s akcí ČD, vyplynulo, že do té doby z jejich strany v Blatenské nic neproběhne.
Nechal jsem na podatelně u paní Jedličkové projekt na Blatenskou komukoli k nahlédnutí. Možná pak dojdete k tomu, že takhle tu realizaci nechcete. I další naše snahy projekt posunout - doplnění přechodu, statistika průjezdu... nevedli k tomu, aby nám na to někdo přispěl.
Nezbývá, než vlastní silou a za vlastní opravit alespoň nejpostiženější části.
Pokud někdo využije možnosti nahlédnutí, jsem mu k dispozici - pokud bude chtít, vše projednat a rád přijmu jakoukoli myšlenku, která nás někam posune. Vladimír Vokurka

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti