Trojúhelník......

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Zamčeno
Prostě já

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Prostě já » 23 črc 2019 12:22

Věřte pane Navstevniku že bydlím v blízkosti depa. Minulý rok opravdu nebyla sobotní produkce od nikoho z AMK Nepomuk byla to akce sokolovny. Akce pořádné ve spolupráci s AMK Nepomuk jsou páteční. Ale myslím že se z loňského roku poučili i na sokolovně tak by to neměli bejt žádné prádelní hrnce ale akustický konzert místní skupiny.

Dvorecak

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Dvorecak » 27 črc 2019 10:01

Preji vam na sidlisti dnes a zitra prijemnou zabavu. My tady ve Dvorci si ten rev ruznych stroju uzivame od jara do podzimu kazdou sobotu a nedeli.
:lol:

ze Dvorce

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od ze Dvorce » 27 črc 2019 12:25

A když utichnou sekačky, křovinořezy, motorové pily a cikulárky, tak začnou štěkat psi. Utichnou k ránu, ale to už se startují sekačky, křovinořezy......

Náfštěvník

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Náfštěvník » 27 črc 2019 23:59

Bude půlnoc a zatím bych řekl že co se týká hluku po 22. hodině (povoleného starostou do 2 hodin do rána) tak u sokolovny (se zavřenýma voknama) docela dobrý. Prostě: dá se to.
To jsem šel dneska takhle před 21. hodinou po náměstí a od někud (snad z Picérky) byla slyšet kapela, jejíž zpěvák vydával do mikrofonu takové zvuky, jako kdyby se snažil vyblít klobásu, kterou předtím vcelku sežral. Rychle jsem z náměstí pelášil domů, aby se mi z toho zpěvu podbarveného ryčnou hudbou neudělalo šoufl.
Říkal jsem si ale: kostelu to nevadí, Úslavě taky ne, staré (ani nové) škole taky ne, řezníkovi taky ne, tak vo co de? Lidi v Pivovarskej už jsou za rohem, takže asi taky dobrý. Navíc - nemyslim si, že by tam kuckali (zpívali) do rána.
Takže asi tak. To je muj názor.

pro nafstevnika

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od pro nafstevnika » 28 črc 2019 11:46

A co na druhou stranu pitom*če,k Jakubovi,tam snad nejsou lidi?Tam jsi nebyl a neznáš to tam?No to je hrůza co se to děje od haďáka.Na dnešek,minulej tejden.Byl tu biliar 20 let,byl bordel kravál,taky hnus.Ten trojúhelník je sem taky slyšet.Ať si mnv přestane myslet na sebe a ať už to takový kravál třeba od toho haďáka zatrhne.

Návštěvník

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Návštěvník » 28 črc 2019 23:00

MNV byl za totáče, pito-meče. Známe?

místní

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od místní » 29 črc 2019 10:53

Ty jsi ale nechápající ---.mnv jsem myslel ironicky tak mysli.Nemysli na sebe ale druhý.Když něco chceš tak si takovej hnus udělej doma co bylo u haďáka.

Návštěvník

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Návštěvník » 27 črc 2020 15:50

Návštěvník píše:
18 črc 2019 18:43
Už je to tady zase. Že by opět na žádost nepomuckých občanů? :evil:
- - -
Tak to máme za sebou.
Zase bude rok pokoj.

Kuba Bulan

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Kuba Bulan » 29 črc 2020 14:34

Moc příjemná akce. Jak pořadatelé, tak závodníci jsou prostě "hustý". Klobouk dolů a jen tak dál.

Petr

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Petr » 29 črc 2020 18:34

Každý rok je tahle akce pro mě i zbytek rodiny noční můra, neskutečný hluk ve dne v noci, zákaz vstupu a výjezdu z vlastního obydlí atd. Je to peklo na zemi, o to hůř, že jde o tisícovku lidí, která tím trpí stejně. Konat závody v takto obydlené oblasti je tragédie. Stačí vidět přípravy v týdnu a otevírá se mi kudla v kapse. Asi je třeba něco s tím dělat, spojit se, vytvořit stížnost, petici nebo cokoli tohoto typu, co může pomoci a vyjít proti... Jen to chce správně schopného člověka, se schopnostmi jednat, argumentovat a nenechat se odbýt, to já neumím, ale milerád se podepíší, přidám k protestu, či osobně zúčastním případných protestních akcí...

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti