Webkamery

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Ví někdo

Re: Webkamery

Příspěvek od Ví někdo » 21 kvě 2020 11:05

co mimo urážek chtěl taky se divím vyjádřit?

taky se divím

Re: Webkamery

Příspěvek od taky se divím » 23 kvě 2020 09:21

co jsem chtěl vyjádřit? Myslel jsem že je to jasné, ale klidně vysvětlím. Uživatel Divím se ze reaguje na starší přispěvek kde je napsáno, že instalace kabelu proběhne příští týden a rejpavě píše: "Jak dlouhy ten příští týden v Nepomuku je" přitom o pár přispěvků dál je vysvětleno že instalace již dávno proběhla a zprovoznění obrázku na web "vysí" někde jinde.

Asi okurvová sezóna není o čem psát.

Jo tak jeste jednou jo

Re: Webkamery

Příspěvek od Jo tak jeste jednou jo » 23 kvě 2020 19:14

Tak to vypadá, když ro někomu rychleji píše než myslí.😁😂

Co na to pan Starosta

Re: Webkamery

Příspěvek od Co na to pan Starosta » 26 kvě 2020 21:25

Místo pohledu na náměstí pořád jen Buhar s lopatou. To nedělá městu dobrou reklamu. Ale co jsme si zvolili, to máme.

Kabel

Re: Webkamery

Příspěvek od Kabel » 26 kvě 2020 23:19

...stále nejde, nejde :D zřejmě nějaký skřítek šotek :lol:

Jenda Benda

Re: Webkamery

Příspěvek od Jenda Benda » 28 kvě 2020 14:39

Co se divíte,zprovoznit 1 odkaz v rámci úřadu není žádná legrace,na úřadě sedí tolik lidí hrajících solitare že řešení není tak jednoduché jako v soukromém sektoru.První úřada dostane mailem odkaz na kameru v rámci sítě či úložiště,druhý úřada to přepošle třetímu,čtvrtý potvrdí obdržení odkazu pátému, šestý se domnívá,že odkaz porušuje GDPR pošle ho tedy sedmému, sedmý si nechá udělat analýzu jejich odborníkem na GDPR, načež se věc dostane na stůl osmému, jenže je právě pauza na oběd,takže na to 3 hodiny nesáhne.Po obědě už je vlastně 15h a hnedle padla a nemá cenu tento den rozjíždět žádně větší akce.Po dalších 3 dnech si úřada vzpomene a lejstro vyhrabe z hromady nedodělků na stole a pošle ho devátému, ten však neví co je webkamera,tak to obratem pošle desátému,ten bohužel neví co je odkaz____________jedenáctý,dvanáctý,třináctý__________čtyřicátýosmý úřada by již věděl co s tím,ale je nasraný,že jeho úřad dostane méně peněz kvůli kompenzaci za covid19 a tak si řekne,co já bych se tady lopotil.
Řešení je jednoduché, chce to ještě více úředníků a více peněz na mzdy.

Volako zmaeteny

Re: Webkamery

Příspěvek od Volako zmaeteny » 28 kvě 2020 14:51

Už tu skoro měsíc diskutujem proč místo pohledu na náměstí je tam ten lopaták, a pořád nic. Pan Vokurka z ouřadu má asi dovolenou, nebo ho to nezajímá. Nedej bože něco jiného. Tak se musíme i nadále spokojit s tím pohledem na staveniště.

Sláva vlaszi

Re: Webkamery

Příspěvek od Sláva vlaszi » 29 kvě 2020 18:29

Vyletu, dnes v pátek 29,5,2020 a 18:30 už tu máme konečně oba záběry. Ví někdo proč to tak dlouho trvalo?

vladimir vokurka

Re: Webkamery

Příspěvek od vladimir vokurka » 05 čer 2020 07:43

Zdravím všechny odborníky přispěvatele. To, že R.K. namontoval kameru víc než před měsícem, je pravda, poslal mi z ní záběr. To, že někdo jiný má za úkol naučit nové zařízení komunikovat s webem a nešlo mu to, to je věc jiná. Po pár dotazech, proč to tak trvá, mi chlapsky řekl, že vyčerpal všechen svůj um a čeká na to, až si známý, který to dokáže, najde chvilku a přijede to rozchodit. Tím, že já v tomto nejsem odborník, nevstupoval jsem do vašich fundovaných debat, nad nimiž se člověk musí občas ze zoufalství pousmát. V. Vokurka

kuk

Re: Webkamery

Příspěvek od kuk » 10 čer 2020 14:56

Pro změnu nefunguje teploměr.............

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti