Voda

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
blondýna

Re: Voda

Příspěvek od blondýna » 09 říj 2018 19:26

Asi jsem blondýna ale nepochopila jsem poslední příspěvek od p. Holuba.

Blondyn

Re: Voda

Příspěvek od Blondyn » 09 říj 2018 19:47

Ani ja ne. Nejprve me napadlo, ze pan Kubicek je reditel KAV, ale to neni. Ze by to byl pan Brejcha? Ne ne, to je Karel. Napada me snad jen snaha o pratelske popichnuti pana Kubika?

Kubík M

Re: Voda

Příspěvek od Kubík M » 09 říj 2018 19:48

Dobrý večer. To byla narážka zřejmě na mě, že jsem si dovolil potkat p. Brejchu a řekl mu o problému s vodou. Je zajímavé, že p. Brejcha mi pak cca po hodině volal, že odkalil a důvodem kalné vody je závada na potrubí u mostu v Zeleném dole, a že museli zavřít obě strany mostu. Tedy okruh, který je spojen právě tímto mostem je uzavřený a tím se uvolnil kal někde v potrubí.

Tak se omlouvám pane Holube, že jsem si tolik dovolil. Jen mi vadilo, že nám, jako ostatním, teče špinavá voda!

M. Kubík

Občan

Re: Voda

Příspěvek od Občan » 09 říj 2018 20:04

Pane Kubík, doporučuji Vám,aby jste se raději zaměřil na celodenní chod internetu a nestaral se o věci,které Vám nepřísluší a nikdy dříve jste se nestaral.

Za dobrotu

Re: Voda

Příspěvek od Za dobrotu » 09 říj 2018 20:16

Obcane, vy jste dobry mudrc. Ze mu to nereknete do oci! Ja na tom nevidim nic spatneho. Pan Kubik podal vysvetleni, a p. Holub ne. A jestli mu doma take netece cista voda, kurna proc by se o to nemel starat!

Za dobrotu na zebrotu. Priste se na to vykaslete p. Kubiku. Oni se spokoji s tim, ze zitra nekdo odkali!

pivař

Re: Voda

Příspěvek od pivař » 09 říj 2018 20:48

Noo,vy jste tady pěkná banda!!! Jako malý kluci. To je toho neštěstí na světě málo???? 😂😂😂 :D :D :D

Radovan

Re: Voda

Příspěvek od Radovan » 09 říj 2018 20:53

Treba se vsichni pletete a p. Holub to nemyslel jako narazku na p. Kubika. Jiste se k tomu vyjadri i presto, ze uz je po volbach :D

Starat se

Re: Voda

Příspěvek od Starat se » 10 říj 2018 09:37

Ač anonymně, ale z jiného důvodu než občan a jemu podobní. Neprávem vyčítáte Mildovi Kubíkovi, že by se neměl starat, když se nikdy před tím nestaral!! Díky tomu, že se právě staral např. u dopravní nehody, která se stala letos u Prádla, pomohl řidičce, kolem které projelo mnoho aut, u kterých za volantem seděli řidiči, kteří se „nestarali a neviděli“ nebo se nechtěli starat. Milda ač měl v autě své malé děti „viděl a staral se“ a zastavil. Pomohl ženě, která zde bourala a odvezl ji na stanici záchranné služby v Nepomuku! A další příběh. Opět letos! Milda se svou ženou zachránil život staršímu člověku, který zkolaboval v ulici Myslivecká. Milda se opět „staral a opět viděl“! Pána, který upadl do bezvědomí a selhali mu životní funkce dlouhé minuty resuscitoval než přijeli místní profesionální hasiči. A proč to vlastně zde píšu, ikdyž vím, že lidé jak je Občan budou opět chrlit kritiku. Kdyby se Milda nestaral, minimálně jeden lidský život by letos zbytečně uhasl. To je dobrý důvod sem napsat tento text! Co vyváží lidský život? Milda pochopitelně není jediný, který si zaslouží obdiv. Stejný obdiv si zaslouží i Vlaďka R., která zachránila člověka z hořícího domu v ulici Zelenohorská. Petr Z., který poskytl první pomoc při dopravní nehodě v obci Kláštěr. Mohl bych pokračovat, ale já se ptám. Proč o těchto „Lidech“ neslyšíme a nepíše se o nich v novinách?? Proč se tito lidé vlastně starají, když nám, jejich spoluobčanech nestojí ani za to, že jim poděkujeme!? Co ty Občane? Uměl by si se jako oni starat? Myslím si, že ne! Ty se určitě staráš jen „o své či kamarádovo EGO“.
PS: Podrobnosti Vám jistě řeknou na RZS. Redakční radu by to mohlo jistě zajímat. Jde o naše spoluobčany. Byl by to skvělý námět na článek 😊. Např. Hrdinové mezi námi. Pouhý článek za život jistě stojí.


obcan

Re: Voda

Příspěvek od obcan » 10 říj 2018 15:50

V Pivovarské ulici také není voda dokonalá....

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů