obchvat Dvorce

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Zamčeno
vladimir vokurka

Re: obchvat Dvorce

Příspěvek od vladimir vokurka » 17 říj 2022 11:07

Dobrý den Dvorečtí, zatím existuje studie, podle které se vše zatím řešilo a domlouvalo. Na základě této studie, která je dle investorů rozdělena do tří staveb se dále pracuje. Jedna etapa je vlastí sjezd z I/20 - správce ŘSD, tam byla stavba zařazena do plánu investic. Další etapa se týká SŽ a SŽDC, kde byla dle této studie Metroprojektem již zpracována prováděcí dokumentace a třetí stavbou je propojení obou staveb, kde správcem je KÚ PK, tedy potažmo SÚS. Stejně jak se mění lidé po volbách na radnicích, tak se mění náměstci a ředitelé na důležitých postech. Při jednáních ohledně prací na probíhající stavbě na I/20 jsem se setkal s novým ředitelem ŘSD Plzeň ing. Blabolem, který mi ujistil, že vše běží dle domluvy s jeho předchůdcem. Ale to jsem již psal. Po volbě se chci objednat u GŘ ŘSD, abych se připomenul, jelikož minulý týden jste mohli ve zprávách zaslechnout o plánování škrtů v inv. akcích. Také chci zajet k ministru dopravy Kupkovi. Toto klepání na dveře a otravování je ze strany města jediné, co můžeme dělat. Od projektantů vím, že nějaké posuny se dějí, ale také je mi jasné, že naše stavba je v porovnání dokončením koridorů, nebo dálničních úseků štěkem. Proto je třeba neustávat v jednáních a připomínat se, protože ten "štěk" je zároveň za zlomek peněz oproti těm zmiňovaným stavbám. Po jednáních dám vědět v Nepomuckých novinách. V. Vokurka

VlaVo

Re: obchvat Dvorce

Příspěvek od VlaVo » 17 říj 2022 19:38

Dobry denpane mistostarosto Vokurku. Z Vasi "odpovedi" jsem pochopil, ze zadny projekt ci plan neexistuje, jen jakesi predbezne domluvy o cemsi. Nejak mi plany radnice pripominaji jiste mesto, kde zapomeli do budovy radnice vestavet okna a proto do ni nosili svetlo v pytlich.

Nesmějtesemně

Re: obchvat Dvorce

Příspěvek od Nesmějtesemně » 18 říj 2022 01:57

Jojo, ale v onom městečku pak chtěli za starostu zloděje. A my tu budeme mít koho?
Nejlepší by byl Turek, co se nebojí jakkoli naloženejch vokurek, mazající lidem med kolem úst - pravda, s tureckým to jde dost špatně - a předvádějící pravé a nefalšované turecké hospodářství, jehož počeštělé verze zde už provozovala řada předchozích starostů a místostarostů.
Nakonec to ale stejně skončí jako na farmě zvířat. Jak je jednou někdo u koryta, tak se ho nevzdá. Ale co už, dál na východě vládnou mnohem větší sv**ě ....

vladimir vokurka

Re: obchvat Dvorce

Příspěvek od vladimir vokurka » 18 říj 2022 13:27

Pokud mám reagovat na tohle, pak se nedivte, že s reakcemi končím. Vladimír Vokurka

Horymír Hodura

Re: obchvat Dvorce

Příspěvek od Horymír Hodura » 18 říj 2022 19:45

Reagovat nemusíte uražený pane. Odpovídat na otázky je zásada slušnosti. Dufám, že přestříháváním pásek ve funkci starosty nebudete městu tolik škodit jako nečinností ve funkci místostarosty. :oops:

jája

Re: obchvat Dvorce

Příspěvek od jája » 18 říj 2022 20:14

je třeba si uvědomit, že ty stavby jsou fakt na dlouhou dobu...

třeba křižovatka I/20 s II/188 (odbočení na Oselce) se už zmiňuje několik let a plán je zahájení 2024, a hotovo 2025 . a co to je za stavbu? 0,5km
proti tomu:
lze očekávat, že MUK sjezd z I/20, podkopání železnice a spojení bude trvat klidně třeba 5let...

Tot

Re: obchvat Dvorce

Příspěvek od Tot » 18 říj 2022 21:17

Tento problém se netýká jen Dvoreckých ale i Nepomuckých a také Třebčických občanů kteří by za realizaci obchvatu byli určitě vděční. Přeci to každý vidí kudy ty těžké kamióny jezdí a koho obtěžují. Měla by to být priorita města Nepomuk a hlavně firmy sídlící v průmyslové zóně.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů