Trojúhelník......

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Zamčeno
jirkahonda
Příspěvky: 40
Registrován: 16 led 2018 16:23
Jméno a příjmení: Jirka

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od jirkahonda » 10 srp 2020 19:41

To Prostě já : Jenže při závodech stejně z autocvičáku neodjedete a u pošty taky ne,jelikož je na náměstí zákaz vjezdu.
A proplejtat se kolem Sokolovny taky neni to pravý ořechový.

Prostě já

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Prostě já » 11 srp 2020 05:07

Jirkahonda: a co použít mozek oči a setu přes louku kterou ten víkend používaji všichni nejen pan starosta a ze cvičáku se dostanete hned. A při nepomuckem trojúhelníku je ulice mezi náměstím a starou poštou obousměrná. Kdy se chce, jde to když ne hledají se důvody

obyvatel

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od obyvatel » 11 srp 2020 07:04

Pro HD Sportster.
Stále srovnáváte jednoho člověka se stovkami lidí. A zřejmě jste nedočetl můj původní příspěvek. Když vznikalo sídliště až ke „Kunštátu“, žádný trojúhelník už se zde nejezdil. Takže jeho obyvatelé určitě nevěděli do čeho jdou. Jen mi to utvrzuje v názoru, že si vymyslíte cokoli, jen abyste dosáhli svého.

Dvorečák

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Dvorečák » 12 srp 2020 20:52

Milý obyvateli nechcete s námi Dvorečáky měnit?
Vás obtěžují dva dny v roce. Nás denodenně traktory vrčenských zemědělců od božího rána do pozdního večera. Nákladˇáky kracující si cestu z Příbrami do blatné či vyhýbající se těm geniálním kruháčům v Nepomuku, Nepomuckým co musí dojet na nádraží autem a také místním co o víkendech nadráždí v šest ráno cirkulárku, pak postupně sekačku, křovinořez a pak začnou ořezávat thůje. A navíc pak v každém baráku štěká na kolemjdoucí pes.
Berete?

obyvatel

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od obyvatel » 17 srp 2020 07:02

Dobrý den, milý dvorečáku. A Vy si myslíte, že po Nádražní okolo bytových domů je to lepší? Od časného rána do pozdní noci i v sobotu a neděli spousty tiráků, zemědělských strojů, automobilů a motorek, které si občas hrají na rallye a jezdí jako prasata. A aby se to nepletlo tak v těsné blízkosti jsou 2 hospody a bývalá símalka taky není zrovna tichá.

Nepomučák

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Nepomučák » 17 srp 2020 12:22

Milý Dvorečáku, mám v Nepomuku na sídlišti pěknej byt. Jakej ty máš ve Dvorci domeček, který nabízíš k výměně? Rád vyměním i s tím "vesnickým" kraválem 365/7 a na oplátku zcela bez příplatku přidám ty dva dny v roce s trojúhelníkem.

Nepomučák

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Nepomučák » 18 srp 2020 08:05

Dvorečáku, víš, proč lidi bydlí v bytovkách v Nepomuku? (A nejen v Nepomuku?)
Asi proto, že nemají potřebu prohánět od rána do večera křovinořezy, sekačky, cirkulárky atd. Nepotřebují si v obýváku nařezat dříví na zimu, aby měli čím přikládat do elektrického krbu.
Zvolili si bydlení v klidném prostředí a k životu opravdu nepotřebují takové stroje a zdroje hluku. Chtějí mít po práci klid.
Jestli si to chceš s někým vyměnit, tak se můžeš odstěhovat na nějakou samotu u lesa. Tam budeš mít klid.
Když bydlíš tam kde bydlíš, je to tvůj problém. A jestli se ti to nelíbí, tak to řeš. A nech lidí v bytovkách na pokoji.

Zvědavý motorista

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Zvědavý motorista » 16 črc 2022 15:46

Jedna věc mi už nějaký ten pátek vrtá hlavou, tak to sem napíšu. - Na silnici vedoucí z náměstí ke Knárovce se po opravě jezdí moc dobře, ale od Knárovky kolem "Alzheimera" až ke křižovatce vedoucí do Dvorce je to děs a hrůza.
Povrch vozovky je starý a silně poškozený, plný starých záplat, prasklin, výtluků a výmolů. Podle mého by takhle trať závodu vypadat neměla, místy to vypadá až skoro nebezpečně - a zvlášť pro motorky řítící se nadlimitní rychlostí.
Je v plánu nějaká oprava?
Minimálně zaplácnout ty největší díry by neškodilo, byť zcela nový povrch by byl rozhodně lepší a mohl by vydržet třeba tři nebo čtyři dekády, nebo co já vím, jak dlouho na tu silnici pořádně nikdo nesáhl. Když už se je to část závodní trati, tak by na opravu něco mohl přispět i místní Automotoklub. - Ale asi si to všechno představuju jako Hurvínek válku, dokud to nebude jako tankodrom, kde si každý motocyklista zničí svůj stroj a zdraví, tak se to nechá tak, jak to je.
A při závodech si každý může zazpívat poupravenou sloku starého songu "Jezdím bez nehod": "Asfalt mi šumí pod koly,
kličkuji mezi výmoly, řítím se jako drak, však vždycky jen tak, jak motor můj mi dovolí."

Slava P
Příspěvky: 38
Registrován: 05 led 2018 17:46
Jméno a příjmení: Slavomír Popule

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Slava P » 21 črc 2022 17:07

Po neděli byla silnice opravena a nyní je plná šedivých záplat. Při svižné jízdě z vršku už si nikdo nerozbije d... dejme tomu hlavu.
Kompletní rekonstrukce by vážně neškodila, ale hlavní a důležitá silnice to není, tak snad někdy v této nebo příští dekádě a téměř jistě v tomto století...

Prostě já

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Prostě já » 22 črc 2022 17:16

Již několik let místní Autoklubu se finančně podílí na tzv. opravách této komunikace. To že je silnice v dezotátu je nepochybné a i ty stromy které již několik let jsou mrtvé a polomrtvé také na bezpečnosti nepridají. Ale jak všichni víme je tato komunikace v katastru obce Klášter a těm je vše úplně lhostejné.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti