Trojúhelník......

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Zamčeno
Návštěvník

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Návštěvník » 08 srp 2018 20:04

Mám okno 25m od trati a nevidím v tom žádný problém. Občas kouknu občas ne, ale tady vadí všem všechno.

Návštěvník

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Návštěvník » 18 črc 2019 18:43

Už je to tady zase. Že by opět na žádost nepomuckých občanů? :evil:

Harley

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Harley » 19 črc 2019 15:02

Par hodin randalu krasnych historickych motocyklu a to jen dvakrat do roka vadi.
Ale rev krovonorezu, cirkularek a sekacek na travu o vikendu je v poradku, protoze ti pracoviti nemaji jindy cas. Ti pres tyden vysedavaji po praci po hospodach. :)

Harley

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Harley » 19 črc 2019 15:02

Par hodin randalu krasnych historickych motocyklu a to jen dvakrat do roka vadi.
Ale rev krovonorezu, cirkularek a sekacek na travu o vikendu je v poradku, protoze ti pracoviti nemaji jindy cas. Ti pres tyden vysedavaji po praci po hospodach. :)

Václav 56

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Václav 56 » 20 črc 2019 12:35

Že jste tak dobře informován o tom kdo po těch hospodách sedí?
Ono nejde jen o samotné závody,jde také o kravál po závodech do 1 hodiny po půlnoci.
Přitom by stačilo,aby hudebníci své aparatury nepouštěli na plno ,minulý rok to bylo k nepřežití.
A také se nejedná jen o jeden nebo dva dny v roce,obyvatelé bytovek u sokolovny o tom ví své.

Harley

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Harley » 20 črc 2019 15:39

Ano Vaclave. Dva dny v roce jsou rozhodne horsi nez dobre 30 vikendu. A smim se zeptat, co delate v tydnu po vecerech kdyz nesedite v hospode?

Václav 56

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Václav 56 » 20 črc 2019 21:21

Zeptat se smíte.
Já Vám dokonce odpovím.
Mám spoustu zájmů,mezi jinými se zajímám o svůj rodokmen,je to opravdu náročný koníček,opatřil jsem si z vědecké knihovny publikaci o tom,jak se psalo v různých stoletích a pokud Vy byste měl zájem mohu Vám poradit,abyste si na svém počítači zadal do vyhledávače Porta fontium pro Plzeňský kraj a třeba Nepomuk.
Matriky jsou psány česky,německy a latinsky k tomu doporučuji překladač Google a máte o zábavu postaráno.
Hezký večer,i bez hospody se dá žít.

Prostě já

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Prostě já » 22 črc 2019 11:07

Dobrý den.
Věřím že mnoho z vás je na straně pořadatele. Těm patří velký dík. Myslím že v dnešní době není zrovna lehké něco uspořádat pro veřejnost aniž by to někoho jiného něčím nelimitovalo. Četl sem zde o randálu který byl cca do 1 ráno. A asi už bylo i několikrát vysvětleno že to nebylo vůbec z depa a ani od pořadatelů ale akce sokolovny. No je mi jasný že hloupy člověk si najde vždy nějaký argument proč něco zrušit. Sem rád že žijí ve městě kde zatím hloupost nevyhrává

člověk

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od člověk » 23 črc 2019 10:27

Nevím jestli hloupost nevyhrává, ale bezohlednost určitě ano.

Návštěvník

Re: Trojúhelník......

Příspěvek od Návštěvník » 23 črc 2019 10:56

Pane "Prostě já",jste na omylu a dokonce dvakrát.
Akce-koncert byla povolena vyhláškou města podepsaná starostou,to za prvé,i léta před tím si účastníci závodů pořádali pro své obveselení hlasité hudební produkce do ranních hodin.
Zřejmě v blízkosti hřiště u sokolovny nebydlíte,pokud byste se obtěžoval přečtením příspěvků,tak jsem žádal,zda by město,které upravuje noční klid požádalo pořadatele,aby omezili hlučnost aparatur.
Ne zrušení závodů,případně pořádání koncertů na hřišti,ale omezení hlučnosti.
To jsou podle Vás hloupí lidé,kteří chtějí jen trochu ohledů?
Asi sám moc ohleduplný nejste,když nejste schopen něco takového pochopit.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů