stezka Helenka

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Konvalinka

stezka Helenka

Příspěvek od Konvalinka » 09 kvě 2018 12:08

Četl jsem v Nepomuckých novinách o chystané výsadbě třešňové aleje při stezce Helenka mám zkušenost, že v takové lokalitě špatně snáší třešně spodní vodu a ještě je tam mrazová kotlina podél náhonu k Rottů pile a mlýnu.Bydlel tam můj strýc a já jsem mu tam prořezával stromy a nikdy tam nepěstoval třešně protože by tam špatně rostly namrzaly by ve dřevě a měli by klejotok.Je na vás co si tam zasadíte ale i v lesní školce byli problémi s mrazem dělal jsem tam 13.roků tak jsem to poznal.

Kovář

Re: stezka Helenka

Příspěvek od Kovář » 09 kvě 2018 21:57

Na tuto skutečnost jsem už v minulosti také upozornil. Jestli jsem dobře pochopil, výsadba by měla být provedena v k.ú. Dvorec - tedy nad rybníkem Huťák (pod kovošrotem), tam už je to výš a spodní voda ani mrazy tam tak nehrozí.

Libor

Re: stezka Helenka

Příspěvek od Libor » 28 kvě 2018 08:10

pochvala za odstranění těch nesmyslů ("závor") na začátku a konci stezky. To se fakt na kole dost obtížně objíždělo...

Jana

Re: stezka Helenka

Příspěvek od Jana » 08 čer 2018 11:58

... hlavně autem. Řidiči to už zjistili a čile jezdí. Snad se zábrany zase vrátí zpět :)

libor

Re: stezka Helenka

Příspěvek od libor » 14 čer 2018 09:19

zábrany proti autům ano, ale nějak solidně, třeba sundavací kůl na zámek uprostřed, ale to co tam bylo dřív, bylo dost hrozné..

pozorovatel

Re: stezka Helenka

Příspěvek od pozorovatel » 29 črc 2018 21:17

Teť po bouřce se může celá trasa zametat od větví a žaludů i jedné části stromu u Huťáku je vymletá cesta tam naštěstí ještě nebyla udělána povrchová úprava.

Semerád

Re: stezka Helenka

Příspěvek od Semerád » 23 čer 2019 13:20

Dobrý den, mohl by prosím někdo z úřadu zařídit úklid Helenky zametacím vozem? hlavně v úseku kolem lesní školky je hodně znečištěná a na bruslích špatně sjízdná. Ještě se zeptám, jestli někdo ví, v jakém stavu je zbudování cyklostezky na Nový rybník? Nikde o tom nebyla dlouho žádná zmínka... naposled někdy před volbama.

Posel z temnot

Re: stezka Helenka

Příspěvek od Posel z temnot » 25 čer 2019 13:29

To Semerád: Sundej brusle a vezmi do ruky košče...

libor

Re: stezka Helenka

Příspěvek od libor » 25 kvě 2022 10:03

Hezký den,
plánuje se z vysekání trávy a nějaký dřevin v profilu stezky helenka? hlavně část od mlejna do Dvorce. tam to vypadá oproti zbytku, jak kdyby to patřilo pod jinou obec... možná i zametení povrchu by nebylo od věci...

děkujeme

Provokater

Re: stezka Helenka

Příspěvek od Provokater » 25 kvě 2022 15:26

Nejdřív musíbýt posekáno před domovy zastupitelů. Na Helenku z jejich oken není vidět. To jsme si zvolili.
Bohužel.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti