Diskuzní fórum bude zrušeno

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor webu
Příspěvky: 48
Registrován: 03 úno 2017 09:27
Jméno a příjmení: admin

Diskuzní fórum bude zrušeno

Příspěvek od Administrátor » 14 lis 2022 10:07

Anonymní diskuzní fórum města Nepomuk, zřízené v roce 2014, bylo postupně doplněno modernějšími formami sociálních sítí, především facebookem, instagramem a mobilní aplikací města s možnostmi diskuzí či zasíláním podnětů vedení města. Z tohoto důvodu doporučila redakční rada města zrušení původního anonymního diskuzního fóra, umístěného na externí platformě http://phpbb.cz/, k 20. listopadu 2022. Rada města tento podnět projednala a schválila.

Aha

Re: Diskuzní fórum bude zrušeno

Příspěvek od Aha » 14 lis 2022 15:14

Bylo zde moc kritiky noveho starosty. :D

Jan K
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2018 18:18
Jméno a příjmení: Jan Kincl

Re: Diskuzní fórum bude zrušeno

Příspěvek od Jan K » 14 lis 2022 16:26

Všechno má svůj konec, lhostejno zda je to hezké nebo ošklivé, chytré nebo hloupé, potřebné nebo zbytečné. Tohle fórum vždycky lavírovalo někde na pomezí, čas od času se tu objevilo něco užitečného nebo konstruktivního, zbytek byl směsí poměrně zbytečných příspěvků a často také invektiv. V písemných výpadech se však čas od času ukrývalo zrnko pravdy - a jak praví staré české rčení - pro pravdu se každý zlobí. Existují samozřejmě výjimky, které pravdu unesou, ale tady v Nepomuku asi nikdo takový není, nebyl a nebude, neboť je to jeden člověk z tisíce a možná i z milionu.

Tak tedy sbohem milé fórum. Nikdo si tě příliš nevážil a dokonce sám pan místostarosta, nyní starosta, neměl dost diskutérské slušnosti a odvahy, případně času a rozumu (přihlášení přece zabere moře času a kdo by se obtěžoval se zapamatováním hesla), aby do tebe v posledních letech přispíval jako registrovaný, ověřený a přihlášený uživatel. Původní starosta tě okázale ignoroval a protože žák chce předčit mistra, tak tě nebude jen ignorovat, ale rovnou tě zruší.
Ono je to takhle asi nejlepší, tato forma diskutování je již poněkud obsoletní, dnes už "frčí" jiné formy komunikace, kde ovšem není tak snadné zůstávat v anonymitě. Přijde-li kritika v nové podobě, bude snad o kousek konstruktivnější a rozhodně bude mnohem méně ostrá. A o to jde především!
Sbohem, bylo to celkem zbytečné a bylo toho dost.

krk

Re: Diskuzní fórum bude zrušeno

Příspěvek od krk » 15 lis 2022 19:49

Jak ubohé... Jako za starých rudých časů: "Nějakou kritikou od občanů si Nepomuk, soudruzi, rozvracet nedáme!"

Ano

Re: Diskuzní fórum bude zrušeno

Příspěvek od Ano » 15 lis 2022 22:47

Už jen chybí nazvat diskutery ztroskotanci a zaprodanci, že pane čerstvý starosto.

VaK

Re: Diskuzní fórum bude zrušeno

Příspěvek od VaK » 16 lis 2022 11:19

Sqělé pane starosto, městskou policiji už máté, forum zrušíte, tak už jen zbývá městská tajná policie a jsme zpátky v totalitě.

František Holub

Re: Diskuzní fórum bude zrušeno

Příspěvek od František Holub » 16 lis 2022 11:43

Myslím, že už jen název té skupinky lidí co tu zbyly nazývat diskutery je docela nadsazený, to je podle mě jeden z hlavních důvodů, proč k takovému rozhodnutí došlo. Chodím sem už spoustu let a je fakt, že to upadá dlouhodobě, těžko říct, jestli je to tím, že doba jde dopředu a většina lidí se už dávno přesunula na jiné sociální sítě, nebo prostě a jednoduše tím, že původně to tu bylo myšleno nejspíš jako "kniha přání a stížností" a stala se z toho spíš jen kniha anonymních urážek. Řešilo se zde kde co a když si to zpětně vybavím, tak jediné k čemu to bylo je to, že se zde potvrdilo, že nikdy se nedá zavděčit všem. Jeden čas tu byly neustálé stížnosti, že okolo bytovek není posekáno, rok na to, že se tam zase seče moc a podobně :lol: . Předchozí zrušení tohoto fóra mi hlo žlučí, v té době nebyla jiná možnost se někde vyjádřit k tomu, co se kde děje, dnes má město jak FB, tak Instagram, kde se každý má možnost vyjádřit, jen s tou výhodou/nevýhodou, že ne anonymně.
krk píše:
15 lis 2022 19:49
Jak ubohé... Jako za starých rudých časů: "Nějakou kritikou od občanů si Nepomuk, soudruzi, rozvracet nedáme!"
Tohle heslo není úplně na místě, doba anonymních udání, byla doba starých rudých časů, nebo alespoň podle mě, takže zrušení tohohle fóra je podle mého názoru spíš krok vpřed, než zpátky. Nikdo nikomu nebrání se vyjádřit veřejně, to spíš naopak, pište a diskutujte na Nepomuckém FB, věřím tomu, že každý zastupitel si to přečte a vezme Váš názor v potaz stejně jako podle mě to četli tady i když odpovídali jen někteří. Jen si na sebe musíte vzít zodpovědnost a postavit se za svůj názor, ne jen bezmyšlenkovitě anonymně vykřikovat hesla. Pak bude mít Váš názor mnohem větší váhu a mnohem větší šanci změnit to, co chcete.

krk

Re: Diskuzní fórum bude zrušeno

Příspěvek od krk » 16 lis 2022 18:09

Moc mě pobaví, když někdo, kdo komanče vlastně nezažil popisuje, jaké to tehdy bylo, že, Franto. A k té adresnosti příspěvků na FB: Jak dlouho myslíš, že trvá si vytvořit fake profil? 5 minut, nebo ještě míň... :lol:

hals

Re: Diskuzní fórum bude zrušeno

Příspěvek od hals » 16 lis 2022 20:11

Jednoznačně mi vychází že za zrušením fora stojí nový starosta VLADIMIR VOKURKA, na kterého se zde snesla vlna kritiky za jeho nečinnost ve funkci místostarosty. Nezapomeňte Nepomučáci koho jste s zvolili a jak se vám odvděčil.

František Holub

Re: Diskuzní fórum bude zrušeno

Příspěvek od František Holub » 16 lis 2022 20:57

krk píše:
16 lis 2022 18:09
Moc mě pobaví, když někdo, kdo komanče vlastně nezažil popisuje, jaké to tehdy bylo, že, Franto. A k té adresnosti příspěvků na FB: Jak dlouho myslíš, že trvá si vytvořit fake profil? 5 minut, nebo ještě míň... :lol:
Nezažil, ale tak nějak jsme se ve škole lecos učili, pak jsem doma, nebo kdekoliv poslouchal, když o tom mluvili ti co to zažili, páč mi historie baví, tak si i čtu. Jo, fake profil se dá založit během chvíle, to bez debat, ale jakou váhu bude mít názor člověka, z fake profilu? A to jak popisuješ mě je přesně to o čem mluvím. Něco napíšu, podepíšu se a ty sám si můžeš udělat obrázek o tom, jestli o tom něco vím, nebo ne…
Ale o tobě vím prd, třeba jsi stejně starej jako já a taky jsi to nezažil, nebo mladší a jen rád pindáš a reješ do ostatních jen proto, aby jsi si zvednul sebevědomí, je tu i možnost, že jsi starší, tu dobu jsi si prožil, byl jsi proti režimu a zažil si svý, všechno co jsi chtěl jsi si musel tvrdě vymakat, můžeš bejt někdo z mýho okolí, koho si vážím a nikdy bych proti němu neřekl ani slovo, a nebo taky bejvalej kovanej komanč ... to se ale nejspíš nikdy nedozvím :roll:

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti