Opilecké tažení

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Jiří

Opilecké tažení

Příspěvek od Jiří » 22 črc 2022 12:46

Mám dotaz ohledně ,, Opileckého tornáda,, o kterém se s pravidelností dočítáme v Nepomuckých novinách. Dnes jsem byl svědkem kdy na ono individuum přijela městská policie a vzhledem k jeho stavu jsem si byl jist že se vyspí na záchytné stanici a bude zase alespoň jeden den klid. O hodinu později jsem se synem sěl do obchodního centra a kdo tam neseděl? Opět ono individuum které ještě více posilněno alkoholem okole sebe vyřvává, pořádá ,,opilecké tažení,, a válí se na zemi jako nějaký vandrák. Kam se to dostáváme? Tohle se opravdu dějě v Našem městě? To opravdu není páka jak dostat tuhle sebranku alespoň z centra? Opravdu pěkná vizitka.....

jája

Re: Opilecké tažení

Příspěvek od jája » 23 črc 2022 06:40

hlavně je vidět, že MP je tady úplně k h*v*u....

Pavel

Re: Opilecké tažení

Příspěvek od Pavel » 23 črc 2022 08:59

O téhle sebrance mně povídejte. Dost často je máme pod okny celej den a poslouchat jejich výlevy je opravdu zážitek. lavičky na náměstí jsou super, ale jak je začnou okupovat tyhle hovada - mám chuť lavičky naložit a přestěhovat pod radnici, ať si taky užijou. Nehledě na ten bordel co po nich zůstává, prostě hnus!!!

Zvědavec

Re: Opilecké tažení

Příspěvek od Zvědavec » 25 črc 2022 23:13

Pan starosta je tam také?

Ivana

Re: Opilecké tažení

Příspěvek od Ivana » 31 črc 2022 07:20

V pátek navečer to byla hrůza! Ze Zelené hory se nesl řev Arakainu. Kdo je tam pozval? Taková produkce se líbí mladým, ale nás ostatní obtěžuje.
Doufám, že Mitvovi už nebude pronájem prodloužen!!

tomas

Re: Opilecké tažení

Příspěvek od tomas » 31 črc 2022 08:40

naopak, libi se mi co sem zve za kapely. doufma ze toho bude vic, Arakain jsou skvely.

Karel

Re: Opilecké tažení

Příspěvek od Karel » 31 črc 2022 15:41

Přesně tak. Je dobře, že se v Nepomuku něco děje.
Tleskám organizátorům Nep.trojůhelníku. Dnes akce, dá se říct, evropského formátu.
A smekám před p. Lukešem. V dnešní době organizovat kulturní akce není nic jednoduchého.
A trochu hluku několikrát v roce? Asi to nikoho nezabilo.

Pivo

Re: Opilecké tažení

Příspěvek od Pivo » 31 črc 2022 20:00

Trochu hluku několikrát v roce? Asi to nikoho nezabilo. Ve Dvorci to máme horší. V sobotu a v neděli vás v šest ráno vzbudí první cirkulárka a pak se přidají až do soumraku sekačky a křovinořezy. A když stroje utichnou, rozštěkají se psi.

Obyvatel

Re: Opilecké tažení

Příspěvek od Obyvatel » 01 srp 2022 11:50

Za mě, bydlím na sídlišti uprostřed závodní trati, trojúhelníku fandím. Je to akce, která do Nepomuku přivede víc lidí, než sem zavítá za celý rok. A myslím si že i místní provozovatelé restaurací jsou po víkendu velmi spokojeni. Všude bylo plno a tak to má být. A na koncert na Zelené hoře se též sjeli lidí ze široka daleka. Když už máme mrtvé náměstí, aspoň jinde ve městě to občas trochu žije.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti