Volby 2022

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Jak

Re: Volby 2022

Příspěvek od Jak » 25 srp 2022 14:47

but maj papírech nemravnej bordel nebo si hrabou s ubytovny pod sebe a bojí se zveřejnit. Jinej důvod nemůže bejt. Jen poslat účetní papír za 6 let soud umí každej blbec. Brankáře maj právníka. blbý nejsou. Plátci DPD jsou těžba malý nebudou. Beztak neututlaj a budou mít k roky v městě ostudu. Město nemělo dát korunu, dokud nehodlaj respektovat zákon. Když ale starosta jejich noschled, otročil za pivo hlásal asi neklapne. Já bych chodil kanálema. Hrizat svědomí je hrozná věc. U spolků vinna na všechny rovnýma dílema. Očistit nás fotbal!
Xx
Goglla cituju
Zákon o účetnictví stanovuje, že účetní závěrka musí být zveřejněna do 30 dnů po schválení statutárním orgánem. V případě auditovaných účetních jednotek je povinnost zveřejnit účetní závěrku do 30 dnů od ověření auditorem.
Nejpozdější termín pro zveřejnění účetní závěrky je stanoven do dvanácti měsíců od rozvahové dne, a to bez ohledu na to, zda byla tato účetní závěrka schválena či nikoli nebo zda byla svolána valná hromada.

Jak

Re: Volby 2022

Příspěvek od Jak » 02 zář 2022 12:30

Omluva myšleno pláci DPH.

Mirek

Re: Volby 2022

Příspěvek od Mirek » 04 zář 2022 18:39

Naše město se vždy řídilo fotbalisty. Proto do dnes není opravené náměstí. Ale stadion luxusní.

Jakeš

Re: Volby 2022

Příspěvek od Jakeš » 04 zář 2022 21:44

Tak proto má Železniční chdníky a vozovku na úrovni roku 2022, zatímco ve Dvorci odpovídá stav ulic předválečné úrovni.

Chuck Norris

Re: Volby 2022

Příspěvek od Chuck Norris » 08 zář 2022 14:14

25. 8. na soud všechny papíry odevzdali za 6 let zpátky naráz v jeden den. Vyhráli jsme nad nimi! Konec skrývání v FK Nepomuk! Moc lidu moc Boží! Pan sekretář se ukázal. Svědomí ho dohnalo. Trvalo mu 41 dní od vyzvání tu veřejně Modrovousem. Chceme takového starostu? Já tedy jistě ne. Milionové částky za fakturaci služeb, to bylo všem hned jasné.

zvědav jsem

Re: Volby 2022

Příspěvek od zvědav jsem » 12 zář 2022 13:05

Volby jsou dne 23-24.9.

Jedním z bodů na pozvánce na zasedání zastupitelstva 4 dny před volbama (konající se dne 19.9.) je:
Schválení vyplacení mimořádné odměny členu zastupitelstva

tak to jsem zvědav kterej jedinec je onen zmiňovaný člen
ha, přeju hezký den fšem

Kocour

Re: Volby 2022

Příspěvek od Kocour » 12 zář 2022 18:52

Který jiný člen zastupitestva než ten, který nechal vymalovat nějakou kapličko kdesi.

Mamon

Re: Volby 2022

Příspěvek od Mamon » 21 zář 2022 17:17

Udělil si pan místostarosta tu mimořádnou odměnu 50 tisíc korun za velké nasazení pro město, nebo ne??

Banka

Re: Volby 2022

Příspěvek od Banka » 21 zář 2022 20:08

A ntasloužil si ji za to vybílení kaplicčky?

Dlouhej kouř

Re: Volby 2022

Příspěvek od Dlouhej kouř » 18 říj 2022 07:58

Už zkončilo vykuřování a politický tanečky kdo s kým proti komu, za jakých podmínek?

Zde oslovovaný místostarosta Vokurka ... je oslovován správně či nikoli?

Přijde mi to dlouhá doba, týden po volbách vyjednávání OK.... dva týdny, budiž
ale ty jo, Nepomuk...
Raději, lepší nevědět ... :roll: :roll: :roll:

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů