Stránka 1 z 3

Co se nepovedlo

Napsal: 25 kvě 2022 14:55
od Jarda N
To se nepovedlo.
Zeť hřbitova z vystrčenýma bobrovkama v níské výššce u houpaček, za kolik? /děti to hned zlámali/ a oprava scesty kolem u Úslavy 2 milióny /po měsíci prohlubně/.Štěstí budou lední dovolené v září výled vedení města do Brazilie a pak volby a místostarosta toho nestačí více zkonit.Ano bude líb v hotýlku s Brasilkama.

Re: Co se nepovedlo

Napsal: 27 kvě 2022 06:56
od Realista
Zeď jsem neviděl a půjdu se tam podívat, ale způsob,jak o tom informujete je úděsný. Ubohé napadání pana místostarosty a hlavně vaše čeština! To má být jako úmysl takto zaměňovat písmena ve slovech, nebo opravdu neumíte česky ani na úrovni žáka prvního stupně ZŠ..???

Re: Co se nepovedlo

Napsal: 27 kvě 2022 08:51
od vladimir vokurka
Pane Jardo, pokuste se věnovat zájem také tomu, proč se v Nepomuku vše nové celkem rychle poničí. Zaměřte se tedy na dítka, která to ulámala a proč. Zítka je rozhodně dost daleko od houpaček, tabule na novém herním prvku na hřišti u bazénů to samé. Co se nedaří? Vychovat naše dítka. Ve škole "není" chyba v dětech, ale v učitelích, když náhodou někdo na náměstí okřikne skupinku dětí, kteří ničí zeleň, je to hulvát, který nemá rád děti, atd. A jen pro vás, já do žádné Brazílie rozhodně nejedu. V. Vokurka

Re: Co se nepovedlo

Napsal: 27 kvě 2022 13:57
od Rychlokvaška
Nejen Jarda neumí česky. Když už, tak "zídka".
A vůbec, bylo by dobré se při přidávání příspěvků přihlašovat. Takhle si člověk nemůže být jist, jestli je vážně autorem místostarosta nebo někdo, kdo se za něj jen vydává.

Re: Co se nepovedlo

Napsal: 27 kvě 2022 19:03
od Kdo letí
Pokud je to v září, tipla bych naše učitelky ze ZŠ. Už tam byly asi třikrát a budou si chtít zadarmo prodloužit prázdniny a ukázat dětičkám ve škole dobrý příklad, jak jim na nich záleží.
Pan místostarosta sice maká, ale jeho nápady nic moc. Zeď hřbitova se měla oplechovat, zvláště u dětského hřiště, a podklad vozovky na náměstí zhutnit, tak to nemělo smysl dělat. Vyndat kostky a nakládat je zpět.

Re: Co se nepovedlo

Napsal: 28 kvě 2022 14:59
od Blanka
Pamatuji, jak před covidem letěly učitelky a místo dětí ze školy vzaly vlastní děti. To bylo sprosté

Re: Co se nepovedlo

Napsal: 03 čer 2022 10:47
od Brojler
Ti, co nerozeznali bojlery od brojlerů a zeď od zetě, už nám vládli 40 let a nikam to nevedlo. Tehdy se jen nemohlo létat za peníze města za exotikou.

Re: Co se nepovedlo

Napsal: 04 čer 2022 10:45
od Mára
Na seznamech cestujících má být taky ten bývalý z Nepomuku odvolaný velebný pán, který tu nepůsobí od roku 2015. Jmenuje se Slávek. Však letenky do Brazílie zadara od města se mu hodí. Kdyby raděj město myslelo na svoje občany a nerozhazovalo majland za chujoviny a cizokrajnné výlety. Inflace je přes 15% a my nemáme ani na zálohy na plyn. Ale co čekat od Babišovců. Pracoval jsem před 10 lety ve Škodovce, zeptám se jesi mě nezaplatí letenky, jo a také pro mou ženu a syna, také v Brazílii dosud nebyli. Co mi asi poví? Aby jste nebyli za chvíli pro smích i nepomuckejm králíkům...

Re: Co se nepovedlo

Napsal: 04 čer 2022 16:13
od Smutný muž
V první řadě volby. Všichni zvolení zastupitelé koukají jen na vlastní prospěch.

Re: Co se nepovedlo

Napsal: 05 čer 2022 12:46
od Pat a Mat
Ti dva už jsou k smíchu dávno. Na facebooku i tady.