STK v Nepomuku

Pravidla fóra
 1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
  městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
 2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
  společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
 3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
  nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
  sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
 4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
 5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
  jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
  mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
  pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
 6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
  komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
 7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
  mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
  či tel. číslo 606 064 933.
Václav IV

Re: STK v Nepomuku

Příspěvek od Václav IV » 08 zář 2022 21:23

Miký Karle. Možná dobrý montážní a prodavč. Ale jako místostarosta absolutně neschopný. Přečtěte si prosím jeho příspěvky ve zdejších diskusích. Jedíné co dokáza je vybílení jakési kapličky. Měl už někdy Nepomuk neschopnějšího místostarostu?

Zdenda

Re: STK v Nepomuku

Příspěvek od Zdenda » 09 zář 2022 11:07

Kroupa 3 roky vymýšlel studii na autobusový přístřešek v náměstí u OD Úslava. Měl profi módního návrháře a stálo to majlant. Pak se jejich dílo s okny ve tvarech kostela technicky nemožné vystavit, čekárnu objednal Jirka Chouň a bylo do měsíce hotovo. Kroupu Vokurka netrumfl.

Hanzlíček

Re: STK v Nepomuku

Příspěvek od Hanzlíček » 09 zář 2022 11:41

Láďa Vokurka je fajn, ale spolčit se ze souzeným STBákem mu neodpustím. Celá jeho kandidátka je silně pro fotbalová. Mám pocit, že město potřebuje řešit plno onakých záležitostí.
Sice píše v NN jak je ve všem zainteresovan, ale s ničím za 3 roky nepohnul. Další 4 roky bude krize a on si v teple odsedí na radnici za 50 tisíc měsíčně.
Nereklamoval zeď hřbitova, vozovku u Úslavy, pozemek STK po vyhraném soudu nechce zpět, čeká na volby aby se spojil s ODS.

Matka

Re: STK v Nepomuku

Příspěvek od Matka » 09 zář 2022 12:11

Karel 4 píše:
08 zář 2022 19:22
ale nechodí prý skoro vůbec. Prý ani do Brasílie nemohl. Paní učitelka je tam bez něho s dcerou.
Na fb města Sao Jao Nepomucano jsem si všimla naší ucitelky Vopalecké s dcerou a bývalého faráře Holého. Je tam ještě nekdo? To je reprezentace našeho města???? Kdo o tom rozhodl? Jakým právem? připisují to dalšímu uletu dua Švec a Vokurka. Styďte se, my nemáme vlastního faráře Špirika? Není do Brazílie povinné očkování na covid? To už paní Vopalecké nevadilo? U nás ve škole to dva roky kritizovala.

Táta

Re: STK v Nepomuku

Příspěvek od Táta » 09 zář 2022 12:35

Jo Matko. Možná si to ty dvě odmakaly jako Monika Lewinská, ale co ten farář, to netuším jak. Sami se tam nakýblovat na oficiální oslavy 200 let města jen tak nemohli, muselo jim to vyjednat vedení našeho města. Fuj smrdí to tu!

Nenaivní

Re: STK v Nepomuku

Příspěvek od Nenaivní » 09 zář 2022 16:08

Karel 4 píše:
08 zář 2022 19:22
Inu Vykopávam. Za mně byl nejhorší Pavel Kroupa. Jen studie a komise. Příspěvky z města na chalupy kamarádů. A ti návštěvníci akcí na lesáku hrozný zjevy. Chčijou nám v kuse na bytovku. Nedivil bych se, že podmáčely základy. Pochopil to a nasadil otce svojí manželky. Karla Barocha, důchodce. Pan Vokurka o liščí chloupek lepší, ale taky se málo nesnažil. Profese - montážník a později prodavač ze stavebnin. Pracovitej celkem jo. Starosta Švec je férovej. Alkoholik, ale slušnej. Už ale nechodí prý skoro vůbec. Prý ani do Brasílie nemohl. Paní učitelka je tam bez něho s dcerou.
Chudáka Kohouta asi nastrčila ODS skrz fotbal ani neví jak. aby bylo nové tratanové? nebo jak se to říká hřiště za 40 milionů. O kterém fotbalisté v noci snějí. Na podobných akcí se tu či tam nějaký melounek šikovně zákutálí během stavby. Jaké jsou vize nevím. V Nepomuckých Novinách neuvedl nic. Zmítá ho aféra účetních závěrek a vyšachování lídra Ticháčka v závěrečné chvíli. Hasič Kouba trefně kritizuje, toho mám rád. :twisted:
Jste naivní. Koukněte se na úřední desce na program zastupitelstva v pondělí před volbami. Hřiště si protlačí ještě 4 dny před volbami. Je to na programu. To jsou naši zastupitelé! Fotbalisté 6 let tutlali účetnictví pod pokličkou. Budu blejt. Páni Šveci a Vokurko, jste zklamáním všech slušných lidí. Příštích 10 let nebudou na nic jiného peníze. Je to vůbec zákonné? Honem rychle schválit vše do voleb.

Cerny

Re: STK v Nepomuku

Příspěvek od Cerny » 09 zář 2022 19:45

Někde svolávají na rychlo zastupitelstva, aby zastropovali občanům ceny vodného nebo tepla, u nás, aby si ještě nahrabali na hřišti.
Lidi, když nebudeme volit ANO a ODS, nové jiné vedení hned po volbách to bude moci zatrhnout! Výsledek dotace potrvá 2 měsíce, to se stihne!
Bod jednání by měl raději znít Odvolání neschopného či vsehoschpného sekretáře FK Nepomuk, který 6 let nerespektoval zákon.

Vlk

Re: STK v Nepomuku

Příspěvek od Vlk » 10 zář 2022 13:47

Boužel Švec víc času v nemocnici. Vokurka na tu práci samotnej nemá. Sotva stíhal pásku se Skalouvz ODS hřiště na zrušeém parkovišti ZŠ a udělal vedle provizorní parkoviště na stálo, tlačí hned po stříhání pásky nový umělý hřiště 4 dny před volbama.
Na běžné občany se, e. ANO prosperitě sportu 8 let na radnici stačilo.
Vezměme hlasovaí moc do rukou, opravme ne čtvrtýho soukromých hřiště pro FK! Ale náměstí pro další generace Nepomučáků a naše děti! Jak vidno Prodejce ze stavebnin ne starostou. Sice řekne bue dotace 70 %, ba město doplatí peněz přes 10 me ga.
Až Vokurka odejde z radnice bude líp.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů