Ostuda na kruhovém objezdu u Billy

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Trapaslík

Re: Ostuda na kruhovém objezdu u Billy

Příspěvek od Trapaslík » 14 kvě 2021 15:57

Nepomuk si každý spojuje se sv. Janem Nepomuckým.
Jakým jiným způsobem by mělo být město prezentováno?
Astronautem? Špuntem? Skříženými meči?
Nebo velkým Trapaslíkem? :lol:

Luboš

Re: Ostuda na kruhovém objezdu u Billy

Příspěvek od Luboš » 14 kvě 2021 20:36

Ostuda?Ať tam bude cokoliv, vždy bude někdo nespokojen. Za mě socha ok,podstavec moc hřbitovní ,ale pouze můj názor. Nejde se zavděčit všem. 😊

Magda

Re: Ostuda na kruhovém objezdu u Billy

Příspěvek od Magda » 15 kvě 2021 10:44

Podle mne by trpaslík předsravoval současnou radnici trefně. :lol:

Ondra P

Re: Ostuda na kruhovém objezdu u Billy

Příspěvek od Ondra P » 19 kvě 2021 13:30

Něco v tuto chvíli změnit na již hotovém díle, to už asi smysl nemá. Hodnotit již hotové, to by se jistě dalo, ale jak již bylo popsáno, tak co člověk, to názor a nikdy se nedá zavděčit všem. Proto následující berte prosím spíš jako prosbu nebo námět do budoucna. Až se něco podobného u nás v budoucnu bude zase jinde řešit. Například na jiné křižovatce. Jsem jednoznačně zastáncem propagace města spojením se symbolikou svátého Jana, ale… Uvědomte si prosím, že střed kruhového objezdu je pozorovatelný z mnoha směrů. Jinde toto chápou. Proto někde korkový špunt, jinde kruhový nápis atd… U nás bohužel socha. Socha, která ať u že jaká je, tak kouká primárně jen jedním směrem. A to pro mě ještě ne úplně tím nejšťastnějším směrem. Očekával bych, když už, že bude čelně vítat přijíždějící do města a ne, že jim bude ukazovat „záda“. Za mě osobně do budoucna tak prosím určitě něco méně „směrově vázaného“.

Pavel Karous

Re: Ostuda na kruhovém objezdu u Billy

Příspěvek od Pavel Karous » 19 kvě 2021 16:11

Ondra P píše:
19 kvě 2021 13:30
Něco v tuto chvíli změnit na již hotovém díle, to už asi smysl nemá. Hodnotit již hotové, to by se jistě dalo, ale jak již bylo popsáno, tak co člověk, to názor a nikdy se nedá zavděčit všem. Proto následující berte prosím spíš jako prosbu nebo námět do budoucna. Až se něco podobného u nás v budoucnu bude zase jinde řešit. Například na jiné křižovatce. Jsem jednoznačně zastáncem propagace města spojením se symbolikou svátého Jana, ale… Uvědomte si prosím, že střed kruhového objezdu je pozorovatelný z mnoha směrů. Jinde toto chápou. Proto někde korkový špunt, jinde kruhový nápis atd… U nás bohužel socha. Socha, která ať u že jaká je, tak kouká primárně jen jedním směrem. A to pro mě ještě ne úplně tím nejšťastnějším směrem. Očekával bych, když už, že bude čelně vítat přijíždějící do města a ne, že jim bude ukazovat „záda“. Za mě osobně do budoucna tak prosím určitě něco méně „směrově vázaného“.
... proto ta mýtná brána s palmou zvítězily u odborné poroty.
Just saying.

Rejpal

Re: Ostuda na kruhovém objezdu u Billy

Příspěvek od Rejpal » 19 kvě 2021 20:59

Po dlouhe době jsem zas přijel do Nepomuku. Musel jsem se štípnout abych se ujistil že to není sen. Zakladat hřbitov uprostřed kruhového objezdu je sice originání, ale vypadá to divně. Každopádně tam na Dušičky příjdu zapálit svíčku.
Kdo chce, může se připojit.

Návštěvník

Re: Ostuda na kruhovém objezdu u Billy

Příspěvek od Návštěvník » 24 kvě 2021 20:50

Rejpale, Rejpale.
Tys' to zase vymňouk'. :lol:

Prognostik

Re: Ostuda na kruhovém objezdu u Billy

Příspěvek od Prognostik » 11 čer 2021 21:33

Veroniko - máš pravdu. Ale za chvíli tě zablokujou. Už si ani neškrtneš. Tedy: neuveřejní ti žádný příspěvek.
Tady můžeš jenom chválit nebo souhlasit. Jinak se ocitneš na černé listině a máš šmitec !

Elon

Re: Ostuda na kruhovém objezdu u Billy

Příspěvek od Elon » 03 črc 2021 22:35

Rozhodně bych tam postavil maketu takety F9 fy. SpaceX . To jen tak někdo v ČR nemá

Martina

Re: Ostuda na kruhovém objezdu u Billy

Příspěvek od Martina » 13 srp 2021 13:38

Dobrý den, po delší době jsem projížděla kruhovým objezdem u Billy. To, jak teď vypadá se mi moc líbí. Klasická socha sv. Jana a pěkná květinová výsadba. Důstojné, přirozené, hezké – to dnes není samozřejmost. Mně prostě klasika vyhovuje. Hlavně, aby to pod sochou bylo pořád tak krásně udržované. Plápolající kopřivu bych tady vnímala jako katastrofu ( u palmového lupení by se možná ztratila :D ), už teď tam totiž vystrkují listy pampelišky. Pěkné léto!

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti