investice

Pravidla fóra
 1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
  městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
 2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
  společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
 3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
  nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
  sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
 4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
 5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
  jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
  mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
  pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
 6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
  komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
 7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
  mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
  či tel. číslo 606 064 933.
Občan

investice

Příspěvek od Občan » 28 bře 2021 14:21

V únorových novinách je plán investic na rok 2021, zajímalo by mě tedy , jaké stavební úpravy jsou v plánu v bytovce u Sokolovny 558,559 za 1 000 000 Kč? Proč ty úpravy nebudou ve zbývajících bytovkách u Sokolovny?

Roman Bláha

Re: investice

Příspěvek od Roman Bláha » 28 bře 2021 22:08

Dobrý den, my určitě podáme vysvětlení. Napřed ale uvidíme, jestli a jak se k tomu vyjádří někdo z města. A jestli to třeba nemá nějaké další souvislosti

vladimir vokurka

Re: investice

Příspěvek od vladimir vokurka » 29 bře 2021 15:51

Dobrý den, tato částka je doplatkem z důsledku soudního procesu, nikoli investicí (v plánu investic je proto, aby s ní bylo počítáno). Město zde NIC provádět nebude. V této budově jsme již pouze vlastníky nebytových prostorů - kadeřnictví a papírnictví. JELIKOŽ SE ZAČALA ŠÍŘIT NEJEDNA FÁMA, TAK TÍMTO CHCI SDĚLIT, ŽE CHCEME OBĚ SLUŽBY ZACHOVAT!!! S majitelkou kadeřnictví jsme v jednání a u papírnictví připravujeme vyvěšení záměru tak, aby bylo možné řídit se nejen cenou, ale také právě nabídkou služby. Pokud by se nenašla žádná zajímavá nabídka, pak uvidíme co dál, ale zatím ještě z naší strany nebylo oficiálně nic zveřejněno. V. Vokurka

Roman Bláha

Re: investice

Příspěvek od Roman Bláha » 30 bře 2021 08:38

Dobrý den, dle soudního rozsudku mělo město náš bytový dům uvést do řádného stavu, odstranit plísně apod. Toto se ale ve stanoveném termínu nestalo, proto jsme se vzájemně dohodli na takovéhle formě vyrovnání. Větší část byla vyplacena v roce 2020 ( lze dohledat na MěÚ), zbytek, zmíněný 1. 000 000,-, má být vyplacen v roce letošním. Zbytek už je interní věcí SVJ. Co se týká nebytových prostor, je naším zájmem, stejně jako města, aby zde obě služby zůstaly. Samozřejmě to, že se ze všech nebytových prostor bytových domů U Sokolovny, Za kostelem a Pivovarská budou prodávat snad jen ty u nás, budí podezření( ne, že to tak opravdu je), že prostředky takto získané budou použity na výše zmíněnou splátku. Ale to jsou jen spekulace šířící se městem, město je jistě natolik finančně zdravé, že tohle tolik nepotřebuje. Jisté je, že jsme v kontaktu s panem místostarostou a on se opravdu snaží, aby zde zůstaly stále stejné služby. Otázkou je, jestli to dokáží zaručit i do budoucna, když prodejem ztratí na typ služby vliv. Jestli není lepší si nechat nadále vše v majetku a nadále vše pronajímat, byť výběr nájemného není příliš lukrativní a město se spíše snaží podnikatele nízkým nájemným podržet. Ještě jedna poznámka, je jasné, že " BROUK" je oblíbeným, v Nepomuku nadstandardním obchodem pro všechny, od školáků po seniory, jehož možné zavření budí emoce. Relevantní informace najdete ale na MěÚ, paní prodavačku nechte v klidu dopracovat.

kubespe
Příspěvky: 2
Registrován: 11 led 2018 19:38
Jméno a příjmení: Petr Kubeček

Re: investice

Příspěvek od kubespe » 31 bře 2021 14:31

Dobrý den vážení diskutující,
nerad se pouštím do řešení různých spekulací a fám přes diskuzní forum, ale nyní cítím, že bych se mohl jako majitel papírnictví U Sokolovny vyjádřit a vše dát na pravou míru.
Pustit prodejnu jsem se rozhodl již dříve, jelikož mám i další pracovní aktivity, také už nechci po večerech a víkendech zpracovávat účetnictví.
Prodejnu jsem vlastnil 13 let, mám radost, že většina lidí k nám ráda chodila – to je ale zásluha především paní Sládkové.
Zároveň mám informace od pana místostarosty Vokurky, že město je ochotné i nadále prostory pronajímat v případě, že bude zachován stejný sortiment - papírnictví, hračky atp...Pokud by se našel zájemce, klidně mu přenechám veškeré kontakty, nějaké vybavení atd.
Děkuji
Petr Kubeček

občan

Re: investice

Příspěvek od občan » 01 dub 2021 17:29

Pane Vokurko, tak jak to je??? Proč také jednáte s majitelkou kadeřnictví, když se jedná o ukončení jen prodejny papírnictví? Jedná se také s ostatními co mají v nebytových prostorách služby U Sokolovny? Každopádně ukončení prodejny je obrovská škoda.

Janovec

Re: investice

Příspěvek od Janovec » 01 dub 2021 19:33

Paní/e Občane, přečetl jste pozorně text pana Kubečka?

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti