Koncert Evy Urbanové

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Jana Lenerová

Koncert Evy Urbanové

Příspěvek od Jana Lenerová » 24 říj 2020 19:58

Koukám jak mizí vstupenky na Urbanovou v květnu 2021 v Nepomuku. Budou i na Vánoce? Chtěla jsem je nakoupit jako dárky.

krk

Re: Koncert Evy Urbanové

Příspěvek od krk » 25 říj 2020 00:44

Tak to bude nejspíš dotaz na nějakého majitele křišťálové koule, ten to bude jistě vědět.... A co koupit vstupenky teď a schovat je pod ten stromeček? Ještě je taky otázka, zda koncert vůbec povolí strýček Covid.

Jana Lenerová

Příspěvek od Jana Lenerová » 25 říj 2020 09:57

Já na to zatím nemám prašulky. Ale bude to úžasné. Jistě to bude, je to venku. Nebo se to přesune. Až bude více tepla. A píší, že o penízky nepřijdeme tak jak tak. Raděsji si půjčím penízky a koupím to zítra. Chci být s rodinkou vpředu za těch 750 korun, těh je nyní již jen malinko. To již Nepomuk nezažije

Mirka

Příspěvek od Mirka » 25 říj 2020 10:32

Přátelé. S tím musíme počítat. Je to jediný koncert Evičky v celé její kariéře doma v Nepomuku. S orchestrem Národního divadla! Lístky se prodávají 2 týdny a je to mazec, jak to zmizelo. Jen jednou byla na Zelené hoře nahoře v kostele, na pár árií s Andílky. A bude jí v dubnu 60 let, tak bude končit a půjde do penze. Myslím, že oslaví v květnu tyto narozeniny v Nepomuku a oznámí tam na pódiu, že končí kariéru. Na největším koncertu a doma. Píší, že budou překvapení. Má dojatě končit svou milovanou Libuší! Musíme ji vidět a přijít se rozloučit. Budu dojatá. :idea:

Benno

Příspěvek od Benno » 25 říj 2020 12:09

Proc?
Montserrat Caballé zpivala jeste v 85.

Pevec

Příspěvek od Pevec » 25 říj 2020 15:40

To není pravda, ta končila v 70 letech. Gabriela Beňačková občas také v 70 vystupuje, teď už minimálně něco zazpívá někde, rozhodně nemá angažmá v Národním divadle. Končit se má na vrcholu. Ne aby byl pak člověk pro smích. I to je umění velké dámy, skončit a odejít jako primadona. Také jsem to četl, že chce skončit v 60 letech a věnovat se jiným projektům. No uvidíme. Já lupeny mám, sehnal jsem na lavice za 520 kć, a moc se těším. Budu u toho! Výhled je na celém náměstí úžasný, jsou i na stání za 300 kć. Těším se. Teď jsou navíc infocentrum zavřeno a dá se koupit jen onlajn. To zase vykoupí Pražaci, co tu maj chalupy. A místní ostrouhaj. Už je nyní po 14 dnech prodaná asi více než půlka.... To se vyprodá hned...

Pro srovnání. Našel jsem info k Peckové: Pěvkyně Dagmar Pecková před časem otevřeně promluvila o tom, o čem ženy většinou mlčí. Oznámila, že končí s operou, protože se jí kvůli menopauze změnil hlas. Čas, který získala, věnuje svým novým projektům, jakým je například festival Zlatá Pecka

Fanynka

Příspěvek od Fanynka » 25 říj 2020 16:01

Já stopro jdu, máme lístky. Beru celou rodinu. Těšíme se. Děkuji městu, že to organizuje.

Mercury

Příspěvek od Mercury » 26 říj 2020 07:20

Chudák Caballe, hrozný zpěv. Ofiko skončila kariéru naštěstí už 2003,pak si občas zazpívala pro radost. Tak to má být.

Odpovědět