Ta Blatenská.

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Zamčeno
V-V

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od V-V » 09 pro 2020 21:34

Veselé Vánoce pane Vokurko.
Jako vždy jste pobavil. :P

Asi jmeno

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od Asi jmeno » 10 pro 2020 18:23

Dobrý den, pane místostarosto a správce tohoto fóra.
Máme to chápat jako oficiální pozvání na schůzku?
Předpokládám, že zde na fórum chodí 1-5 lidí z Blatenské (nebo možná 6!).
Nebo jsou zváni jen ti, co se doteď zajímali - jmenovitě uvedeni na předchozí stránce?
od vladimir vokurka » včera, 17:47
Schůzka s projektantem a SÚS je naplánována na úterý 5.1.2021 - 15.30 u kadeřnictví.
Jinak projekt k nahlédnutí je určitě fajn věc. Mohl byste sám uvést co by asi na takovýto projekt říkala třeba vaše matka? Když by náhodou na podatelně nebyl nikdo k tomu aby něco řekl per huba více. Doufám, že Vaše matka není technička ...

Technik

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od Technik » 11 pro 2020 16:17

Myslíte, že tomu i pan Vokurka rozumí?
Pokud vím, je vyučený prodavač. Ve kterém roce se prodavači učí tecnickému kreslení?

V-V

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od V-V » 12 pro 2020 10:57

Pan Vokurka v jiném vláknu o Blatenské napsal:
Ano, přesně to, co František napsal, se stalo. Podali jsme žádost o dotaci a šla by využít, jenže...
pokud dotaci ano, pak by to znamenalo evropský druh - viz Nádražní ulice v Nepomuku - což je chodník a parkovací místa, a tam už nemluvíme pouze o chodníku, ale i o zúžení vozovky... takže zatím ne.
To ne znamená že on nechce, radnice nechce, nebo kdo vlasně nechce tu Blatenskou zklidnit? Chodí tudy přece děti do školky.

milankincl

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od milankincl » 13 pro 2020 13:48

Ahoj Vlado,
se schůzkou budu počítat. Bylo fajn, aby projektant již měl připravené řešení na návrhy občanů, které jsem ti zasílal.

Hezký den

Milan Kincl

vladimir vokurka

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od vladimir vokurka » 14 pro 2020 10:34

Dobrý den.
1. Schůzka je pro všechny
2. K výkresům jsem psal, že rád vše vysvětlím - klidně i babičce, pokud bude chtít a bude už na té radnici
3. Vyučený prodavačem rozhodně nejsem, maturitu mám z technického oboru :-)
Vladimír Vokurka

V-V

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od V-V » 14 pro 2020 13:37

To je hezké pane Vokurko že máte maturitu z technického oboru, ale pořád jste ještě neodpověděl kdo tu Blatenskou nechce zklidnit. Tak se zeptám znova. Jste to vy? Je to pan starosta, nebo kdo?
Opravdu srdečně děkuji za upřímnou odpověď.
V-V

vladimir vokurka

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od vladimir vokurka » 15 pro 2020 08:35

Jen mi vysvětlete, co míníte tím ZKLIDNIT? Já jsem vám také psal, ať si nedopisujeme a jsem ochoten si rozsáhle popovídat, ale na to zase neslyšíte. Tak přijďte na danou schůzku, když se jinak bojíte a tam se klidně zeptejte. Přeji klidné Vánoce. Vladimír Vokurka

V_V

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od V_V » 15 pro 2020 11:37

Takze opet neodpovídate na otázku pane Vokurko. Výraz zklidnit vám samozřejmě mohu, jeto přesně to co píšete že nechcete (kdo,vy, nebo pan starosta?), tedy zúžení silnice a parkovací zálivy.
Doufám, že mi snad vysvětlíte jakto, že na tu celkem bezvýznamnou a opavdu klidnou uličku Na čiháku EU bez jakýchkoliv námitek přispěla?
Už jsem vám zde vysvětloval ře máme vyjímečný stav a jakákoliv osobní setkání vláda vysloveně nedoporučuje.
Ale rád se s Vámi v normálních časech setkám a nechám si Vaše problemy vysvětlit. Snad se těch normálních časů ještě dožijeme.
Přeji Vám i Vaší rodině hezké Vánoce, bohatehu ježíška a hlavně pevné zdraví

Vlada K
Příspěvky: 1
Registrován: 04 zář 2018 14:32
Jméno a příjmení: Vladimír Kabát

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od Vlada K » 15 pro 2020 12:24

Dobrý den,
mohl byste pane Vokurko pustit informaci, jak dopadla Blatenská co se týče hlasování a schválování rozpočtu na příští rok? Než se to oficiálně bude moct dohledat?

Vím, že i když v kolonce "Blatenská" bude nějaká částka na přístí rok přiklepnuta, ještě to nic neznamená (viz předchozí léta)

Ano, na zasedání jsem nebyl :-) (jinak bych se zde neptal)
Děkuji
VK

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti