Ta Blatenská.

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Zamčeno
FaV

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od FaV » 18 led 2021 15:33

Ještě bych dodal, že smyslnější mi připadá chodník v Tojické, tam rozhodně chodí víc lidí, ale paní Šůsová asi ne. :D

Pavel Kroupa
Příspěvky: 29
Registrován: 02 led 2018 12:58
Jméno a příjmení: Pavel Kroupa

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od Pavel Kroupa » 18 led 2021 22:23

Vážení,
ještě pár argumentů k tomu chybějícímu chodníku v Rožmitálské a jeho potřebě:
1) Jde o chybějící část pěší komunikace v trase centrum Nepomuka - sídliště Na Vinici - Huť - Vrčeň
2) Na rohu Železniční a Rožmitálské je jídelna firmy Elitex, kam chodí i někteří zaměstnanci firem Pila Šůs, Šůs V+M, Kovošrot, Klaus Timber ... (hádejte kudy?).
3) Na konci ulice Ke Mlýnu se buduje nová obytná zóna (cca 30 parcel). Kudy asi budou ti, kdo tam budou bydlet, chodit na vlak, autobus, do krámu?

Ale jinak zpět k Blatenské: rekonstrukci (a zklidnění dopravy) si jistě zaslouží!

Chápavý

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od Chápavý » 20 led 2021 10:56

Tak odtud vítr vane pane Kroupo.
Je veřejným tajemstvím kdo ty parcely koupil.
Proto ten bod 3.

NechápavýPovězte mi pane

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od NechápavýPovězte mi pane » 21 led 2021 10:21

Povězte pane Kroupo jak chodí lidé z Tojické na autobus, na vlak a nakupovat, když tam odedávna žádný chodník není. Ale ti jsou zvklí, co? A ta třicítka pro náklaďáky tam také už zmizela.
Tam holt nikdo z nepomucké smetánky nebydlí.

Pavel Kroupa
Příspěvky: 29
Registrován: 02 led 2018 12:58
Jméno a příjmení: Pavel Kroupa

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od Pavel Kroupa » 21 led 2021 19:41

Chápavý píše:
20 led 2021 10:56
Tak odtud vítr vane pane Kroupo.
Je veřejným tajemstvím kdo ty parcely koupil.
Proto ten bod 3.
Měl jste si raději zvolit jiný nick. Nevím totiž, jestli to správně chápete.

Zřejmě totiž nevíte, že jsem vůbec nebyl příznivcem (v minulém volebním období, kdy se o tom rozhodovalo) vzniku této obytné zóny.
Když bylo jasné, že zóna, přes náš odpor, bude, tak jsme se s kolegy (zastupiteli z kandidátky Zelená pro Nepomuk) snažili alespoň změnit (zkvalitnit) její podobu, což se nakonec trošičku podařilo.
Takže teď jen argumentuji současnou situací, kdy se zóna už staví. Nic to nevypovídá o tom, co si o zóně myslím.
Navíc v této diskuzi nejde o tuhle obytnou zónu, ale o Blatenskou a Rožmitálskou ulici.
A hlavně: Upozorňuji, že zde prezentuji své názory - a ty nemusí být (a dost často ani nejsou) v souladu s názory vedení města.
(Nemáme zástupce v radě města, takže nám klidně můžete říkat opozice).
A nevím o tom, že by městská rada tenhle chodník v Rožmitálské jakkoliv prosazovala (není v plánu investic atd.).

BTW: Kdo které parcely koupil, není veřejným tajemstvím. Je to veřejně dohledatelné v katastru. :D

Hezký den!

Pavel Kroupa
Příspěvky: 29
Registrován: 02 led 2018 12:58
Jméno a příjmení: Pavel Kroupa

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od Pavel Kroupa » 21 led 2021 19:46

NechápavýPovězte mi pane píše:
21 led 2021 10:21
Povězte pane Kroupo jak chodí lidé z Tojické na autobus, na vlak a nakupovat, když tam odedávna žádný chodník není. Ale ti jsou zvklí, co? A ta třicítka pro náklaďáky tam také už zmizela.
Tam holt nikdo z nepomucké smetánky nebydlí.
Rekonstrukce Tojické, včetně chodníků, byla kdysi v plánu, ale nějak z toho sešlo. Jestli si dobře pamatuji, tak to tam nějak nevycházelo šířkově.
Tu třicítku bych osobně zavedl skoro všude v zastavěném území obce (s výjimkou silnic I. a II. třídy).

PS: Řekl bych, že někdo z "nepomucké smetánky" v Tojické bydlí ;)

FJS

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od FJS » 22 led 2021 13:20

Sohlas pane Kroupo.
Domnívám se že se zonou 30 by jak policie, tak kraj souhlasily. A ani by to moc nestálo. Stacilo by jen pár značek. Ale jak mi místní police sdělila musela by podnět radnice. Ale jak z diskuze vyplývá, panmístostarosta Vokurka se tomu brání zuby nehty.

vladimir vokurka

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od vladimir vokurka » 26 led 2021 09:08

Opravdu nechápu, proč bych se já, měl bránit třicítce :D , pane, odtud vítr nefouká, musíte si zjistit více, než si mi budete brát do úst. Z logiky, kdo tam jezdí nejčastěji, kdo tam má sídlo? Nebuďte pichlavý. (nebo směšný?) V. Vokurka

P-P

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od P-P » 26 led 2021 13:02

Pane Vokurko, když už kolem sebe kopete, tak slušně prosím. Ale nejřív si po sobě přečtěte všechny vaše příspěvky v této diskuzi. Jste to vy, který tvrdošíjně odmítal všechny návrhy na třicítku či zklidnění Blatenské.
Proč? Chápe to někdo ,

Mrtin

Re: Ta Blatenská.

Příspěvek od Mrtin » 27 led 2021 12:36

Dal sem si tu práci přečeti celou diskusi. Podle mne toho bude pane Vokurko mnohem víc, co nechápete. Ja zase nechápu vaše voliče. Já bych sí teda jako místostarostu představoval někoho schopnějšího.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti