Popelka Dvorec

Pravidla fóra
  1. Diskuzní fórum slouží nejen k podávání dotazů či připomínek zastupitelům a zaměstnancům
    městského úřadu, ale především k otevřené debatě mezi jeho uživateli.
  2. Při diskuzi mějte na paměti, že jejím cílem má být kultivovaná výměna názorů vedoucí ke
    společnému hledání pravdy a porozumění. Názorový oponent není nepřítel!
  3. Není přípustné publikovat urážlivé a vulgární příspěvky, dezinformace nebo příspěvky šířící
    nenávist vůči libovolným osobám či skupinám osob, příspěvky vyzývající k násilí ani reklamní
    sdělení. Příspěvky tohoto typu budou odstraněny administrátorem.
  4. Do fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé.
  5. Podmínkou registrace je zaslání e-mailové adresy, telefonního čísla a používání skutečného
    jména nebo případně obecně známé přezdívky spojené s konkrétní osobou, tak aby uživatel
    mohl být jednoznačně identifikován. Profil, u nějž bude důvodné podezření, že nepatří osobě,
    pod jejímž jménem je registrován, může být smazán.
  6. U příspěvků registrovaných uživatelů je garantováno, že oslovení členové rady, předsedové
    komisí či zaměstnanci městského úřadu budou reagovat na vznesené dotazy.
  7. Pro upozornění na nefunkčnost veřejného osvětlení či jiné drobné závady na městském
    mobiliáři je vhodnější a rychlejší využít přímo e-mailovou adresu: info.ts@urad-nepomuk.cz
    či tel. číslo 606 064 933.
Jana Soukupová

Re: Popelka Dvorec

Příspěvek od Jana Soukupová » 07 led 2020 11:22

Dobré dopoledne.
Dvorec neni Popelka, ale ostuda města. Konec roku jsem strávila u příbuzných v Nepomuku. Poměrně čisté nádraží ovšem rychle vystřídalo špinavé a neupravené okolí s neudržovanymi chodníky vyžadujícími štěstí, aby si na nich člověk nezlomil nohu. Všude kolem pohazené nedopalky cigaret a krabičky od nich. Děcka se take číní, poházené obaly od sladkych tyčínek a bonbonu tento kolorit jen dopln'ují.
Zkrátka jsem se octla v obci z doby hlubokého socializmu. Naopak město Nepomuk na mne udělalo hezky dojem. Zrějmě radní bydlí tam a ne ve Dvorci, kam se zřejmě nedostanou, protože vlakem nejezdí.

Vladimír Vokurka
Příspěvky: 52
Registrován: 03 črc 2019 14:28
Jméno a příjmení: Vladimír Vokurka

Re: Popelka Dvorec

Příspěvek od Vladimír Vokurka » 07 led 2020 16:15

Dobrý den, jen bych chtěl reagovat na to, že si nemyslím, že by Nepomuk měl nějaká privilegia oproti Dvorci.
Uvědomte si prosím pouhý fakt, že i pracovníci TS jsou lidé, kteří čerpali dovolenou, protože zrovna nejsou nutně třeba - naštěstí není sníh.
Proč je poházeno po chodnících ve Dvorci víc odpadků než v Nepomuku nedokážu vysvětlit, ale úklid je rozvržen tak, že jeden den se prochází Nepomuk, druhý Dvorec, koše denně v obou lokalitách na nejvytíženějších místech, jinak dle potřeby. Vladimír Vokurka

jirkahonda
Příspěvky: 40
Registrován: 16 led 2018 16:23
Jméno a příjmení: Jirka

Re: Popelka Dvorec

Příspěvek od jirkahonda » 07 led 2020 19:16

Vladimír Vokurka píše:
07 led 2020 16:15
Proč je poházeno po chodnících ve Dvorci víc odpadků než v Nepomuku nedokážu vysvětlit, . Vladimír Vokurka
Jednoduše proto,že lidi jsou obecně poslední dobou dost nevychovaný.

Harley Davidson

Re: Popelka Dvorec

Příspěvek od Harley Davidson » 08 led 2020 22:31

At' si pan Vokurka píše co chce, každy kdo ma aspon' jedno oko musí vidět ten rozdíl v upravenosti Nepomuku a zaostalosi Dvorce. Jestli ovšem zaměstnanci technických služeb opravdu jeden den sbírají ten chlívek v Nepomuku a druhy den ve Dvorci, nabízí se vysvetleni, že nepomučtí přeci jen nejsou takový dobytek jako dvorečtí, nebo že ti zaměstnanci technických služebve Dvorci jsou méně pod dohledem a tak to tam trochu odfláknou.

Lidumil

Re: Popelka Dvorec

Příspěvek od Lidumil » 09 led 2020 09:02

Všechno je to o lidech, buď jsou nebo nejsou prasata...

Vladimír Vokurka
Příspěvky: 52
Registrován: 03 črc 2019 14:28
Jméno a příjmení: Vladimír Vokurka

Re: Popelka Dvorec

Příspěvek od Vladimír Vokurka » 09 led 2020 10:04

Jen ještě jedna z osobní zkušenosti. Bydlím v ulici mezi horním sídlištěm a školkou. Když jsem upozornil jednu babičku po té co dala vnoučkovi sušenku a on zahodil obal na zem (přesto, že šli zrovna kolem popelnice), že jim něco upadlo, málem mne propíchla očima, ale sebrali a tvářili se, že jim to upadlo omylem. Ve Dvorci jsem upozornil z auta jednoho ze dvou evidentně agenturních zaměstnanců jedné firmy, (poté, co zahodil papír od dojedené svačiny na zem) že u nás v Čechách házíme odpadky do košů. Pánové mne zřejmě nechtěli propíchnout jen očima.
Přesto to udělám pokaždé, když toho budu svědkem. Dřív jsme měli respekt z rodičů, větší z učitele a o strachu z esembáka ani nemluvím.
Dneska je to jinak a tak je na každého osobní odvaze někomu něco říci. Ono to bývá ale většinou z očí do očí a to už se taky moc nenosí :( .
Vladimír Vokurka

Ludmila

Re: Popelka Dvorec

Příspěvek od Ludmila » 09 led 2020 15:10

Koš na odpadky co vím je ve Dvorci snad mimo nádraží jen jeden, a to před Vietnamcem. A jediní kteří ho používají jsou světě zboř se Kočkovi komedianti.
A Vietnamec ho také na rozdíl od toho drážního/městského/státního každý den vyprazdn*uje. Holt jiná kultura.

Lenka

Re: Popelka Dvorec

Příspěvek od Lenka » 13 led 2020 15:53

Chodníky v Blatensky ani nepotřebujeme.. Tam po chodníku jdete metr a zakopnete o Kockojc vraky který nemáji na chodníku co dělat.. Veškerá jejich auta jsou nepojistena a bez platné STK.. To samé mají na zahradě vedle baráku p.Šámalove kde už mají další vrakoviště..nikdo nic ale neřeší.

Pavla

Re: Popelka Dvorec

Příspěvek od Pavla » 15 led 2020 11:14

Navrhuji ze Dvorce vytvořit skanzen padesátych let minulého století. Třeba EU přispěje i nějakou dotací.

Milouš

Re: Popelka Dvorec

Příspěvek od Milouš » 03 úno 2020 21:08

Jsou to asi dva roky, co jsem pánovi sedícímu nejbíž dveřím oznamoval že chodník a silnice kolem Kočkojc je samy olej vytekly z těch vraku. Zeptal se mne, že co on s tím má dělat.
Jsme přeci v Nepomuku. :P :mrgreen: :shock:

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host